Skip to main content

Toitumisnõustamine

Toitumisnõustajana aitan näha, millised valikud Sinu toidulaual viivad soovitud tulemusteni, annan nõu tervislikuks kaalulanguseks või Sinu igapäevamenüü tasakaalustamiseks ja tervislikumaks muutmiseks.
Nõustamisel analüüsime Sinu igapäevast menüüd, vaatame, mis on hästi ja mis vajaks korrigeerimist. Räägin tervisiliku ja tasakaalustatud toitumise põhitõdedest, jagan praktilisi soovitusi ja nõuandeid ning aitan paika panna edasise tegutsemisplaani. Soovi korral koostan Sinu individuaalsetest vajadustest lähtuvalt tasakaalus toitumiskava vastavalt Sinu eesmärkidele, olgu selleks siis tervislik kaalulangus või tasakaalustatud igapäevane toitumine, et varustada keha vajalike vitamiinide ja mineraalidega ning läbi selle tugevdada immuunsüsteemi, suurendada energiataset, maandada stressi ja saavutada parem uni.

Toitumisnõustamine

Pakutavad teenused:

  • personaalne toitumisnõustamine, ühekordne (nii vahetult kui skype teel, ei sisalda toitumiskava) 1h – 55 eur
  • pere või paari toitumisnõustamine, ühekordne 1,5 (nii vahetult kui skype teel, ei sisalda toitumiskava) 2h – 75 eur
  • individuaalne coaching kaalulanguse toetamiseks (1 x kuus, 3 – 6 kuud ) – hind kokkuleppel
  • stardipakett kaalulangetajale – kestus 4 nädalat, pakett sisaldab 1 nõustamist (1,5 h),  iganädalast menüü analüüsi ja tagasisidet meili teel, 1 nädala näidismenüüd koos retseptidega – 99 eur
Võta ühendust