Skip to main content

Miks on coaching parim valik muutuste loomiseks?

Individuaalne lähenemine:
Iga inimene on unikaalne ja samamoodi on erilised ka nende eesmärgid ja väljakutsed. See mis sobib kõigile ei sobi tegelikult kellelegi! Coachingu protsessi alustame sinu isikliku “MIKS?” leidmisega. Aitan sul uurida ja avastada, miks sa päriselt muutust soovid? Vahel on esimene mõte, et tahan jälle mahtuda oma lemmikteksadesse, see on küll väga selge eesmärk, aga kas see sind ka tegelikult motiveerib muutuma? Miks see muutus sulle tegelikult oluline on? Kui jõuad oma tegeliku motivatsiooni allikani -ja see on tavaliselt midagi hoopis sügavamat kui soov mahtuda teksadesse- siis see teadmine aitab sul ka edaspidi raskustega toime tulla ja jätkata kindlalt muutuste teekonda isegi kui elu pakub sulle uusi väljakutseid.

Selged eesmärgid:
Aitan sul seada endale selged eesmärgid, mida soovid saavutada kolme kuu jooksul. Need eesmärgid on  konkreetsed, mõõdetavad ja saavutatavad. Iganädalases tagasisides hindame koos sinu edusamme ja kohandame tegevusi vastavalt.

Harjumuste muutmine:
Coachingu protsessis keskendume harjumuste muutmisele, mitte piirangute seadmisele või kalorite lugemisele ja kaalu jälgimisele. Õpetan sulle, kuidas teha jätkusuutlikke ja tervislikke valikuid igapäevaelus ja erinevates olukordades. Coaching ei paku kiireid lahendusi, vaid aitab muuta mõtteviisi ja leida sinu jaoks need konkreetsed tegevused, mida igapäevaselt järjepidevalt praktiseerides muudad järk-järgult oma elustiili ja saavutad soovitud tulemused.

Toetus ja juhendamine:
Minu roll on olla sinu jaoks selles protsessis teekaaslaseks, toetan ja suunan sind terve sinu teekonna vältel. Aitan sul luua tegevusplaani, mis sulle sobib ning olen alati olemas, et vastata sinu küsimustele, või jagada häid nippe. Olen sinu vastutuspartner, kes sind õrnalt kuid kindlalt muutuste suunas nügib.

Garantii:
Pakun Sulle „Raha tagasi“ garantii! Kui järgid kõiki kokkulepitud programmi nõuandeid ja tegevusi ühe kuu vältel ja ei näe mitte mingit arengut seatud ja kokkulepitud eesmärkide suunas, siis maksan sulle kogu raha tagasi!

Olen kindel , et coaching töötab ning usun sinu võimesse muutuda!

Alusta oma teekonda parema enesetunde, tervise ja rahulolu suunas juba täna, võta minuga ühendust ja asume koos teele! Ära lase oma unistustel jääda unistusteks, muudame need reaalsuseks!

Täida kontaktivorm  https://www.enesetervendaja.ee/kontakt/ ja saada mulle, võtan sinuga ühendust ja lepime kokku aja 15 minutiliseks tasuta telefonivestluseks!

Ootan põnevusega võimalust koos sinuga töötada!
Anneli

Tagasi teenuste nimekirja