Skip to main content

Pakutavad teenused:

 • Personaalne toitumisnõustamine  65 €
  ühekordne (veebikonsultatsioon 60 min, ei sisalda toitumiskava)
 • Pere või paari toitumisnõustamine  95 €
  ühekordne (veebikonsultatsioon 90 min, ei sisalda toitumiskava) 
 •  Individuaalne coaching püsiva kaalulanguse toetamiseks 40 €/nädal
  (12 nädalane programm sisaldab: 3 x 60 min veebikohtumist + sissejuhatav veebikohtumine 90 min, iganädalast meili või Whatsappi tagasisidet/juhendamist )
 • Pakett “Kaalulangetuse kiirstart”  195 €
  kestus 4 nädalat, sisaldab 1 veebikonsultatsioon (90 min), iganädalane menüü analüüs ja tagasiside meili teel, 1 nädala näidismenüü koos retseptidega
 • Toidutundlikkuse test 245€
  (Cytolisa 176 toiduainet) koos veebikonsultatsiooniga (60min)  (NB! Hinnale lisandub Synlabi verevõtutasu!)
Võta ühendust
Toitumisalane coaching ei puuduta sugugi ainult toitumist, see ei ole ka kalorilugemine ja portsjonite kaalumine, kaugel sellest! Coaching on protsess, läbi mille leiad üles oma tugevused, tunned ära nõrkused ning saavutad eesmärgid, mis sa ise endale oled püstitanud. Kaalukaotus ei ole ainult numbrimuutus kaalul, see on uus mõtteviis, uus elustiil, uued harjumused, kui oled muutusteks valmis, siis on coaching just sinu jaoks!
Uuri lisa
Toitumisnõustamine
Oled hädas liigse kehakaaluga, tunned pidevat väsimust ja energiapuudust, oled stressis, sind kimbutavad akne või muud nahaprobleemid? Tule toitumisnõustamisele, leiame üheskoos Sinu jaoks parima lahenduse!
Uuri lisa
Vajad lisaenergiat, soovid turgutada oma keha vitamiinide ja mineraalidega või soovid teha kergemat ja tervislikumat mahlapaastu? Koostan Sulle sobiva mahlamenüü lähtudes Sinu vajadustest, soovidest ja maitse-eelistustest.
Uuri lisa